Webové stránky a microsites

 Úvod / DIGITAL / Webové stránky a microsites

Popis služby

Máte skvělý nápad, dokonce jste na něj získali i investora, nebo ho dokážete uskutečnit i bez něj? Gratulujeme! Jediné, co potřebujete (a rychle!) jsou profesionálně vypadající stránky odpovídající současným nárokům? Oslovte nás. Připravíme Vám odhad ceny a času, za který Vám web dokážeme připravit.


V našem odhadu počítáme pro jistotu ne s jedinou, ale rovnou s vícerými neočekávanými situacemi a věřte, že nějaké se vyskytnou. Vaše požadavky jsou ale směrodatné a pro nás alfou a omegou pro dokončení projektu. Ať se už jedná o náročnější a graficky i technicky komplexnější návrh stránek, nebo jednoduchou microsite. Obojí je nám srdci blízké.


S námi máte záruku, že se Vaše stránka bude správně zobrazovat na všech zařízeních – od obřích monitorů, přes tablety až po smartphony. Responzivní zobrazení je dnes již standardem, kterému se ale pořád množství kodérů úspěšně vyhýbá, protože je o něco náročnější a vyžaduje i dobré prostorové rozložení. Náš tým lidí zajistí obojí a nenechá programátora samotného se v tom vykoupat.