Profil společnosti

 Úvod / O nás / Profil společnosti

Kdo jsme?

Jsme multi-kanálová kreativní agentura zaměřená na budování identity Vaší značky prostřednictvím inovativního přístupu. V našem procesu je strategické myšlení obalené v kreativním provedení. Jsme malý tým přemýšlivců, stratégů, vypravěčů příběhů a cokoliv-je-zapotřebí-zařídilů s nepopiratelným množstvím zkušeností a entuziasmem v jediném balení.


Nejsme typem lidí, kteří si myslí, že vědí vše nejlíp. Ačkoliv máme chytrý způsob jak k věcem přistupovat, vyvíjíme se v průběhu samotného procesu. Věříme, že každá značka je unikát, a proto potřebuje osobitý přístup. Respektujeme to na nejvyšší úrovni. Jsou drobnosti, které dělají největší rozdíl.


Jsme vtipní společníci, ačkoli jsme opravdu potichu většinu dne (i noci). Od Vás ale uvítáme hlasitější projev a komunikaci s námi na pravidelné bázi. V konečné fázi ponecháme za nás oba mluvit jasně naše projekty.

Naše historie

Naše zkušenosti z nás udělaly to, čím jsme dnes. Počínaje malými společnostmi, k větším agenturám, konče mezinárodními projekty. Takový druh příprav lze těžko nahradit něčím jiným. Dosažené úspěchy nám dovolují správně definovat potřeby Vaší rostoucí společnosti a s lehkostí je naplnit.


Jsme malý tým. Jsme vytrvalí a trpěliví ve všem, do čeho se pustíme. Staráme se. Zajímá nás, co děláme. Každá věta je přesná, každá odrážka dává smysl, každý pixel se blíží dokonalosti.

Naše vize

Našim cílem je vyhovět. Posloucháme. Vaše značka je naše priorita. Jsme zkušení.


Děláme poctivý průzkum. Definujeme základní body. Načrtneme je, předěláme, porovnáme, živě diskutujeme (nehádáme se) a ve finále poskytneme koncept, který mluví sám za sebe.


Rádi řešíme „situace“. Jsme zvyklí přizpůsobovat se různým potřebám, modelům a požadavkům pro poskytnutí výjimečného servisu.