Bannery a internetová reklama

 Úvod / DIGITAL / Bannery a internetová reklama

Popis služby

Dobře udělaný animovaný banner, který se dokáže vyhnout tzv. bannerové slepotě, udělá malý zázrak. I proto je nabízíme v našich službách jak v technologii Flash, tak HTML5. Statické bannery jsou stálicí, stejně tak jako pop-up okna, reklamní proužky a jiné formy reklamy na internetu.


Z praxe víme, že bannerová reklama se začne řešit vždy a ze zásady pozdě. Je to pravidlo, které každý, kdo se s jejich přípravou už někdy setkal, zná. Pro tento případ poskytujeme možnost zrychleného dodání požadovaných formátů v mžiku oka. V pořádku, možná ne v mžiku, ale stoprocentně rychleji, než jste si vůbec troufli očekávat.


Pokud se budete držet pravidla využívaní tohoto druhu reklamy decentně a se střídmostí, přinese své ovoce. Volte raději standardní formáty, které se budou správně zobrazovat v různých typech prohlížečů.


Zajímá Vás, jak správně využívat nástroje AdWords a AdSense? Také budeme nápomocní. Vysvětlíme zásady správného používaní a nastavíme několik ukázkových. Jestli nám chcete svěřit jejich správu, vypracujeme detailní plán, jak a kde je budeme uplatňovat.